.::Star Trek Cro Forum::.
=/= Qapla' =/=

Dobrodošli na Star Trek Cro Forum

____________________________
Welcome to Star Trek Cro Forum

(Use google translator to translate page into English, Croatian>English)
Google Translator : http://www.google.com/language_tools?hl=en

Registrirajte se ili ako već imate račun se prijavite.

.::Star Trek Cro Forum::.
=/= Qapla' =/=

Dobrodošli na Star Trek Cro Forum

____________________________
Welcome to Star Trek Cro Forum

(Use google translator to translate page into English, Croatian>English)
Google Translator : http://www.google.com/language_tools?hl=en

Registrirajte se ili ako već imate račun se prijavite.

.::Star Trek Cro Forum::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::Star Trek Cro Forum::.

Star Trek Croatian forum - Morate Biti Registrirani da Vidite Cijeli Sadržaj Foruma
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 o Star Trek : TOS

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Data
Admiral(ADMIN)
Admiral(ADMIN)
Data


Broj postova : 42
Points : 119
Join date : 27.06.2009
Age : 27

o Star Trek : TOS Empty
PostajNaslov: o Star Trek : TOS   o Star Trek : TOS Emptyčet srp 02, 2009 1:11 am

Zvjezdane staze prvi put su prikazane 8. rujna 1966. godine u SAD-u na američkoj televiziskoj kući NBC.
Serija je pratila pustolovine posade međuzvjezdanog broda Enterprisea pod zapovijedništvom kapetana Jamesa Tiberiusa Kirka (William Shatner). Ostali članovi posade su: prvi časnik Spock (Leonard Nimoy), strojar Scotty (James Doohan), doktor McCoy (DeForest Kelley), kormilar Hikaru Sulu (George Takei), Pavel Chekov (Walter Koenig) i časnica za komunikacije Uhura (Nichelle Nichols)). Posada je bila na petogodišnjem zadatku istraživanja svemira. Za vrijeme zadatka nailaze na mnoge pustolovine, živa bića i anomalije u svemiru.
[Vrh] Go down
http://smijeh.tk
electronicmaestro
Ensign
Ensign



Broj postova : 1
Points : 1
Join date : 28.11.2009

o Star Trek : TOS Empty
PostajNaslov: Star trek na DVD-u   o Star Trek : TOS Emptysri ruj 15, 2010 12:24 pm

Ako nekoga od vas bude zanimalo, imam kompletnu seriju Star trek, od Originalne serije do Enterprisea u DVD kvaliteti slike (skidano sa originala), 5.1 surround zvuk i HRVATSKI PRIJEVOD!! Malo sam se raspitao, po Zagrebu i Dalmaciji, nitko to nema. Pošto sam na nizu kojekakvih foruma čitao žalbe ljudi o tome kako Star trek nikada nije izdan kod nas ni na DVD u ni na VHS u, evo ja imam rješenje njihovih patnji. Pravi ljubitelj Treka će ovu ponudu smatrati iznimnom. Cijena je 500 kn po seriji. Možda će izgledati puno ali da je meni netko prije par godina dao takvu ponudu, dok još ja to nisam imao, ja bih kupio odmah cijelu seriju, jer sam gledao Kirka u Originalnoj seriji još kad sam bio dječak. Dakle, ako nekoga bude zanimalo, neka se javi na ovaj mail ili na 0915219666. Isto tako imam i Stargate SG - 1 i Atlantis, isto DVD kvaliteta slike surround i hrv.sub.

Hvala.
[Vrh] Go down
 
o Star Trek : TOS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» O Star Trek Online
» Zadnji Star Trek Film
» Koji vam je najdraži Star Trek Serijal
» Koji Vam Je Najbolji Lik Iz Star Trek The Next Generations
» O Povijesti Star Treka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
.::Star Trek Cro Forum::. :: Star Trek serijali :: TOS-
Forum(o)Bir: